Tagasiside

0
Jaga

Usaldusväärne partner, kes mõistab BioGaia brändi sügavuti

Alustasime koostööd Ewopharmaga juba üle kümne aasta tagasi, 2007. aastal, kui otsisime võimalust oma probiootiliste toodete turu laiendamiseks. Pärast BiogGaia toodete edukat lansseerimist valitud riikides on meie koostöö nüüdseks laienenud toodete registreerimise, turustamise, müügi ja turunduseni 15 Kesk-Euroopa riigis.

Aastate jooksul on Ewopharma olnud meile väärtuslik koostööpartner mitte üksnes tänu oma laialdasele kogemusele nendel turgudel, vaid ka tänu oma teadmistele meditsiinivaldkonnast ja tarbijaturundusest. Tänu nende oskusele meie tooteid ja BioGaia brändi sügavuti mõista on Ewopharmast saanud üks meie kolmest peamisest partnerist kogu maailmas.

Väärtustame Ewopharmat kui äärmiselt professionaalset ja usaldusväärset partnerit. Soovitame neid kindlasti igale ettevõttele, kes on huvitatud nendele kasvava potentsiaaliga turgudele sisenemisest (kuid ärge mainige seda meie konkurentidele).

0
Jaga

Professionaalsus ja avatus koostöös Dr. Falk Pharmaga

Oleme Ewopharmaga edukat koostööd teinud juba üle kahekümne aasta. Meie koostöö, mis algas Salofalk®-i ja Ursofalk®-i müügiga teatud riikides, on nüüdseks kasvanud pikaajaliseks partnerluseks ning oleme usaldanud Ewopharmale Dr. Falki mahuka tooteportfelli turustamise, müügi ja registreerimise kogu Ida-Euroopas.
Ewopharma suur ja sissetöötatud võrgustik selles regioonis on võimaldanud meil laiendada oma haaret ning saada suurt kasu nende kogemustest ja teadmistest neil turgudel, millele oleks muidu raske pääseda. Usaldusväärse partnerina on meie tööd Ewopharmaga alati iseloomustanud professionaalsus ja avatus.
Kahtlemata soovitaksime Ewopharmat teistele farmaatsiaettevõtetele, kes soovivad pääseda Kesk- ja Ida-Euroopa turgudele, ning loodame seda viljakat partnerlust tulevikuski jätkata.